Fotbalový turnaj

Úspěšná účast v Poháru základních škol 2024

Lindenschule letos přihlásila tři týmy. Chlapci ze 4. ročníku skončili na 6. místě a byli hrdí na svou účast a na to, že si mohli odvézt medaili. Obzvláště úspěšná byla letos opět děvčata ze 4. ročníku. Po vítězství ve skupině v předkole, kdy remizovala 0:0 s Overbergschule a vyhrála 2:0 nad Martin-Luther-Schule, následovalo v semifinále slavné vítězství 1:0 nad Eilermarkschule. V jednostranném finále si pak Georgschule vítězstvím 3:0 udržela převahu a zajistila si vítězství v turnaji. Zklamání z prohraného finále bylo zapomenuto nejpozději ve chvíli, kdy fotbalisté z Lindenschule obdrželi velký pohár za fantastické druhé místo.

Velkou trofej získali také chlapci z 2. třídy, kteří při své první účasti v Poháru základních škol obsadili se sedmi body z pěti zápasů třetí místo.

Týmy by chtěly poděkovat četným fanouškům Lindenschule, kteří vytvořili skvělou atmosféru s vlastnoručně namalovanými plakáty a hlasitě podporovali sportovce.

Lindenschule děkuje Fortuna Gronau a Stadtwerke Gronau za skvělou organizaci turnaje. Již nyní se těšíme na další ročník Poháru základních škol!