Futbolo turnyras

Sėkmingas dalyvavimas 2024 m. pradinių mokyklų taurės turnyre

Šiais metais Lindenschule dalyvavo trys komandos. Ketvirtųjų klasių berniukai užėmė 6 vietą ir didžiavosi, kad dalyvavo ir galėjo namo parsivežti medalį. 4 klasių mergaitės šiemet vėl buvo ypač sėkmingos. 4 klasių mergaitės, preliminariame etape laimėjusios savo grupę, sužaidusios lygiosiomis 0:0 su Overbergschule ir 2:0 su Martin-Luther-Schule, pusfinalyje iškovojo skambią pergalę 1:0 prieš Eilermarkschule. Vėliau vienpusiškame finale Georgschule išsaugojo pranašumą, laimėjusi 3:0, ir užsitikrino pergalę turnyre. Nusivylimas dėl pralaimėto finalo buvo pamirštas vėliausiai, kai Lindenschule futbolininkai gavo didelį trofėjų už fantastišką antrąją vietą.

Didelį trofėjų gavo ir 2 klasės berniukai, kurie pirmą kartą dalyvaudami pradinių klasių taurės turnyre užėmė trečiąją vietą, surinkę septynis taškus iš penkių rungtynių.

Komandos norėtų padėkoti gausiai susirinkusiems Lindenschule sirgaliams, kurie sukūrė puikią atmosferą su pačių pieštais plakatais ir garsiai palaikė sportininkus.

Lindenschule norėtų padėkoti "Fortuna Gronau" ir "Stadtwerke Gronau" už puikų turnyro organizavimą. Jau dabar nekantriai laukiame kito pradinių mokyklų taurės turnyro!